Proč modernizovat výtahové zařízení?

7 prosince, 2023 6:36 pm

Leave your thoughts

Jaké jsou hlavní důvody pro modernizaci výtahu?

  • Získání větší bezpečnosti výtahu
  • Zvýšení spolehlivosti jízdy výtahu
  • Větší pohodlí a jízdní komfort cestujících
  • Nový a moderní design výtahu
  • zvětšení prostoru vvýtahu
  • bezbariérové prostředí
  • finanční úspora při provozu zařízení

Právě bezpečnost cestujících je důvodem mnoha kontrol a prohlídek, které se řídí normami Evropské unie.  Spolehlivost výtahu musí být zaručena 24/7/365, naše firmy výtahy Holý garantuje nepřetržitý servis pro všechny servisované výtahy. Při odhlédnutí od hlavních faktorů, je rovněž velmi podstatné zajištění plynulosti provozu, přesné zastavení výtahu v určených stanicích apod.

Neduhem starších výtahů je nepříliš plynulý rozjezd a nepřesné zastavení. Plynulost těchto věcí je zajištění pomocí různých frekvenčních měničů při jízdě. Estetika a nový design kabiny je též velmi důležitou součástí při cestě výtahem nahoru a dolu.

Kdo by nechtěl více prostoru ve výtahu, aby mohl např. cestovat s kočárkem, lyžemi, bednami, větším nákupem, celá rodina najednou apod. Rekonstrukcí výtahů je ve většině případů možné navýšit prostor ve výtahové šachtě na maximum. Bezbariérovost bude dána tím, že umožníme výtahu zastavovat i v těch místech, kde to předtím nebylo zcela snadné.

Dosažení finančních úspor u modernizovaného výtahu:

Nové a modernizované výtahy nacházejí úsporu pro své majitele především ve snížení svojí poruchovosti a snížení nákladů na svoje opravy. Výtahy optimalizují svůj výkon a např. počet zbytečných jízd např. do dolní stanice.
 

 

Categorised in:

This post was written by administrator

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *